Metody napełniania perfum

Metody napełniania perfum

Czasami zdarza się, że jadąc w podróż, chcemy zabrać ze sobą ulubione perfumy. Zwykle nie możemy ich wziąć w dużym opakowaniu i stajemy przed wyzwaniem napełnienia mniejszej butelki na perfumy. Istnieje kilka metod napełniania perfum. Każda z nich jest prosta i można ją zastosować bezpiecznie i samodzielnie w domu. Do napełnienia perfum można użyć plastikowego atomizera, rozpylacza albo małego lejka. W jaki sposób przebiega każda z tych metod?

Uzupełnienie z atomizera z perfum

Chcąc napełnić metalową butelkę podróżną z atomizera z perfum, najpierw należy zdjąć nakrętkę i rozpylacz z głównej, większej butelki. Jest ona zwykle plastikową albo szklaną nasadką, która chroni opryskiwacz. Po zdjęciu nasadki należy również zdjąć opryskiwacz, czyli element, za pomocą którego rozpyla się perfumy. Należy to zrobić delikatnie za pomocą palców. Następnym krokiem jest zdjęcie obudowy z podróżnej butelki na perfumy. Na koniec wystarczy umieścić spód butelki podróżnej na dyszy rozpylającej i przesuwać ją kilka razy w górę i w dół aż będzie pełna.  

Napełnienie plastikowych butelek podróżnych z rozpylaczy

Aby napełnić plastikową butelkę podróżną, należy zdjąć plastikową nasadkę i rozpylacz z podróżnej butelki. Następnie rozpylacz głównej butelki trzeba przytrzymać przy górnej części butelki podróżnej. W ten sposób można rozpylać perfumy bezpośrednio do butelki podróżnej. Na koniec wystarczy umieścić plastikowy rozpylacz z powrotem na górze i założyć nakrętkę.

Napełnianie za pomocą małego lejka

Ostatnią, równie prostą metodą napełniania perfum jest użycie lejka. Pierwszym krokiem jest oczywiście zdjęcie nasadki z głównej butelki i rozpylacza z podróżnej. Następnie należy umieścić mały lejek na górze butelki podróżnej. Kolejnym krokiem jest delikatne przelanie perfum z głównej butelki do lejka, trzymając podstawę lejka przy krawędzi butelki, by była stabilna. Gdy butelka podróżna zostanie wypełniona około ¾ pojemności, wystarczy zabezpieczyć obie butelki.

Napełnianie perfum jest bardzo proste, w naszej ofercie proponujemy atomizery perfumeryjne oraz flakony o różnych pojemnościach. Dzięki temu perfumy blisko 250 zapachów inspirowanych najpopularniejszymi markami na świecie będziecie Państwo mogli umieścić w wygodnych buteleczkach.