Francuskie perfumy 

Francuskie perfumy to synonim klasy i ponadczasowego szyku. Sekret ich wyjątkowości tkwi w przemyślanej kompozycji zapachów, złożonej w dużej mierze z surowców naturalnych i ekstraktów roślin wysiewanych na ogromną skalę w rejonie Prowansji i Lazurowego Wybrzeża. Ich największe uprawy jeszcze niedawno znajdowały się w niewielkiej miejscowości Grasse, okrzykniętej światową stolicą produkcji perfum. Słynie ona z zapierających dech w piersiach pól lawendy, a także z pięknie pachnącego jaśminu, róż, kwiatów pomarańczy oraz mimoz.
W naszej ofercie znajdą Państwo lane perfumy wzorowane na największych francuskich producentach. W sprzedaży mamy ekskluzywne kolekcje zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą listą zapachów. Żadne z oferowanych przez nas perfum nie są testowane na zwierzętach. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Pastwa dyspozycji.

Składniki francuskich perfum

Kompozycje zapachowe francuskich perfum są dokładnie przemyślane. W ich skład wchodzi często jaśmin, lawenda oraz róża, zarówno w odmianie stulistnej, jak damasceńskiej. Francuskie perfumy, poza olejkami naturalnymi oraz ekstraktami roślinnymi, wzbogacone są także w takie składniki, jak ambra czy piżmo, które ze względu na swoją intrygującą nutę uznawane jest przez niektórych wręcz za afrodyzjak. Niegdyś zapach ten był nieodzownym elementem komnat królewskich.

Produkcja francuskich perfum lanych

Produkcja francuskich perfum lanych wymaga niesamowitego warsztatu perfumiarskiego. Co więcej, osoby zajmujące się tym muszą przejawiać wyjątkowe umiejętności w zakresie odpowiedniego dobierania nut zapachowych w taki sposób, aby tworzyły one razem spójną, piękną, bogatą i niepowtarzalną kompozycję. W Mandoco zajmujemy się produkcją perfum inspirowanych oryginalnymi, francuskimi zapachami, które są znane, uwielbiane i doceniane na całym świecie. 

Cały proces wytwarzania francuskich perfum lanych jest ściśle kontrolowany. Zależy nam bowiem zarówno na najwyższej jakości, jaką Państwu oferujemy, jak i ścisłym podobieństwie do zapachów, na których się wzorujemy. Najlepszy efekt jest możliwy do osiągnięcia wyłącznie dzięki wykorzystaniu mocnych olejków, których wysoka zawartość w ostatecznym produkcie sprawia, że są one trwałe i intensywne, a także długo utrzymują się na skórze. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich linii naszych perfum.