Wody perfumowane

MANDOCO oferuje Państwu blisko 300 damskich i męskich wód perfumowanych, będących inspiracjami najpopularniejszych zapachów. Oferowanie przez nas perfumy odznaczają się znakomitym odwzorowaniem zapachu, intensywnością i trwałością zbliżoną do markowych produktów. 
Sprzedaż hurtową prowadzimy w opakowaniach zbiorczych:
1 litr,
2 litry,
5 litrów,
20 litrów.
Dzięki  akcesoriom perfumeryjnym takim jak atomizery czy buteleczki, oferowane przez nas zapachy mogą Państwo sprzedawać jako perfumy lane. Zapewniamy pełne wsparcie przy kompletowaniu dokumentacji produktu kosmetycznego, niezbędnej do wyjścia wód perfumowanych na rynek. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Czym jest woda perfumowana?

Woda perfumowana (EDP – Eau De Parfum) to określenie większości markowych perfum z którymi mamy do czynienia w popularnych drogeriach, sklepach internetowych itp. To nic innego jak perfum którego zawartość olejków zapachowych wynosi 10-20%.  W przypadku naszych produktów utrzymuje się ona na wysokim poziomie 19%, co zapewnia długotrwałą projekcję zapachu. Wody perfumowanej nie wolno jednak mylić z wodą toaletową (EDT – Eau De Toilette). Ta druga jest bowiem mniej intensywna i zapewnia krótkotrwałe odświeżenie. Jej zaperfumowanie wynosi średnio 5-10 %, dzięki czemu może stanowić dobre rozwiązanie na upalne dni.
 

Producent wód perfumowanych

Jesteśmy producentem wód perfumowanych od wielu lat, a Klientom korzystającym z naszej oferty pragniemy zapewnić szeroki wybór kompozycji zapachowych. Zdajemy sobie sprawę z Państwa zróżnicowanych potrzeb, dlatego wśród naszej kolekcji znajdują się zapachy słodkie, wytrawne, kwiatowe, orientalne, cytrusowe, skórzane, drzewne oraz wiele więcej. Niezależnie od wyboru są one bardzo aromatyczne i długo utrzymują się na skórze oraz na ubraniach. Trzymane w szczelnych opakowaniach lub przelane do dobrze zamkniętych, szklanych flakonów, które zapewniają nieprzepuszczanie powietrza, bakterii ani innych zanieczyszczeń, będą wspaniałym dodatkiem dla każdego miłośnika perfum.

Staranna produkcja wód perfumowanych

Każdy etap produkcji wód perfumowanych jest przez nas skrupulatnie sprawdzany, a wytworzone perfumy przechodzą ścisłą kontrolę jakości. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nabywają wysokiej jakości produkty o dużym stężeniu olejków zapachowych i doskonałym połączeniu nut głowy, serca i bazy, które tworzą wspólnie rozwijające się, unikatowe kompozycje. Co więcej, dokładamy wszelkich starań, aby nasze odpowiedniki perfum były jak najbardziej zbliżone do oryginałów i oddawały ich jakość. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem dostępnych w naszym asortymencie zapachów i wybrania tych, które pragną Państwo dystrybuować.