Wody perfumowane

MANDOCO oferuje Państwu blisko 250 damskich i męskich wód perfumowanych, będących inspiracjami najpopularniejszych zapachów. Oferowanie przez nas perfumy odznaczają się wysoką intensywnością i trwałością zapachu zbliżoną do oryginałów. 
Sprzedaż hurtową prowadzimy w opakowaniach zbiorczych:
1 litr,
2 litry,
5 litrów,
20 litrów.
Dzięki  akcesoriom perfumeryjnym takim jak atomizery czy buteleczki, oferowane przez nas zapachy mogą Państwo sprzedawać jako perfumy lane. Zapewniamy pełne wsparcie przy kompletowaniu dokumentacji produktu kosmetycznego, niezbędnej do wyjścia wód perfumowanych na rynek. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Czym jest woda perfumowana?

Woda perfumowana (EDP – Eau De Parfum) to określenie większości markowych perfum z którymi mamy do czynienia w popularnych drogeriach, sklepach internetowych itp. To nic innego jak perfum którego zawartość olejków zapachowych wynosi 10-20%.  W przypadku naszych produktów utrzymuje się ona na wysokim poziomie 19%, co zapewnia długotrwałą projekcję zapachu. Wody perfumowanej nie wolno jednak mylić z wodą toaletową (EDT – Eau De Toilette). Ta druga jest bowiem mniej intensywna i zapewnia krótkotrwałe odświeżenie. Jej zaperfumowanie wynosi średnio 5-10 %, dzięki czemu może stanowić dobre rozwiązanie na upalne dni.