Szkło perfumeryjne

Szkło perfumeryjne musi nie tylko mieć wysokie walory estetyczne, ale i spełniać określone normy jakościowe. Z tego względu na proces jego produkcji składa się m.in. kontrola wad powierzchniowych takich jak pęcherze czy smugi. Analizie poddawane są również własności fizykochemiczne szkła i jego skład chemiczny. Ponadto każdy flakon na perfumy sprawdzany jest też pod kątem ciężaru, długości, pojemności, szerokości korpusu, wysokości całkowitej i wysokości główki, a także średnicy gwintu. Szkło, które nie spełnia konkretnych wymagań jest usuwane z linii produkcyjnej zanim zdąży trafić do sprzedaży. Dzięki temu zaopatrujący się w niego dystrybutorzy oraz odbiorcy końcowi mogą mieć pewność, że mają do czynienia z wyrobem najwyższej jakości.

Butelki szklane do perfum

Butelki szklane do perfum, które posiadamy z naszej ofercie, to najwyższej jakości produkty przeznaczone do rozlewania perfum oraz nanoszenia na nie swojego własnego, wyjątkowego brandu. Są one zatem doskonałym rozwiązaniem dla rozlewni perfum poszukujących butelek wykonanych z trwałego i mocnego szkła. Co więcej, charakteryzują się one nie tylko funkcjonalnością, ale też estetycznym, eleganckim wyglądem, który podkreśli ekskluzywność proponowanych przez Państwa zapachów.

W naszej ofercie poza butelkami perfumeryjnymi posiadamy także kompatybilne z nimi atomizery, które pozwalają na szczelne zamknięcie flakonu i umożliwiają wygodne dozowanie zapachu. Dzięki temu zapachy zamknięte w naszych buteleczkach nie rozlewają się, nie ulegają zwietrzeniu ani nie tracą swojej intensywności, a do wnętrza nie dostają się żadne zanieczyszczenia czy bakterie.

Jakie butelki do perfum oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo butelki do perfum z szyjką fea15 (zacisk 15mm) jak i gwintem 18/415 (EU5) dostępne w różnej formie, w tym m.in. pękatej, kanciastej i podłużnej. Produkowane są ze szkła transparentnego. W sprzedaży mamy flakony o standardowych pojemnościach 30, 50 i 100 ml. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą atomizerów do perfum. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz przedstawimy szczegółowe warunki współpracy.