Szkło perfumeryjne

Szkło perfumeryjne musi nie tylko mieć wysokie walory estetyczne, ale i spełniać określone normy jakościowe. Z tego względu na proces jego produkcji składa się m.in. kontrola wad powierzchniowych takich jak pęcherze czy smugi. Analizie poddawane są również własności fizykochemiczne szkła i jego skład chemiczny. Ponadto każdy flakon na perfumy sprawdzany jest też pod kątem ciężaru, długości, pojemności, szerokości korpusu, wysokości całkowitej i wysokości główki, a także średnicy gwintu. Szkło, które nie spełnia konkretnych wymagań jest usuwane z linii produkcyjnej zanim zdąży trafić do sprzedaży. Dzięki temu zaopatrujący się w niego dystrybutorzy oraz odbiorcy końcowi mogą mieć pewność, że mają do czynienia z wyrobem najwyższej jakości.

Butelki szklane do perfum

Butelki szklane do perfum, które posiadamy z naszej ofercie, to najwyższej jakości produkty przeznaczone do rozlewania perfum oraz nanoszenia na nie swojego własnego, wyjątkowego brandu. Są one zatem doskonałym rozwiązaniem dla rozlewni perfum poszukujących butelek wykonanych z trwałego i mocnego szkła. Co więcej, charakteryzują się one nie tylko funkcjonalnością, ale też estetycznym, eleganckim wyglądem, który podkreśli ekskluzywność proponowanych przez Państwa zapachów.

W naszej ofercie poza butelkami perfumeryjnymi posiadamy także kompatybilne z nimi atomizery, które pozwalają na szczelne zamknięcie flakonu i umożliwiają wygodne dozowanie zapachu. Dzięki temu zapachy zamknięte w naszych buteleczkach nie rozlewają się, nie ulegają zwietrzeniu ani nie tracą swojej intensywności, a do wnętrza nie dostają się żadne zanieczyszczenia czy bakterie.

Butelki perfumeryjne – produkcja

Szkło stosowane jest do bezpiecznego przechowywania perfum niemal od początku swojego istnienia. Perfumiarze szybko poznali bowiem jego zalety i chętnie zaczęli zamykać w nim stworzone przez siebie kompozycje. Produkcja butelek perfumeryjnych wymaga jednak dużych umiejętności i precyzji. Najczęściej stosowaną techniką jest dmuchanie, która polega na wdmuchiwaniu rozgrzanego do miękkości szkła do formy. Inną popularną metodą jest odlewanie, które polega na wlewaniu roztopionego szkła do wcześniej wykonanej formy.

Dzięki temu szło perfumeryjne może mieć różne kształty i rozmiary, a także może być zdobione dodatkowymi elementami. Wszystkie butelki perfumeryjne z naszej oferty cechują się prostotą i elegancją, co wpływa na ich ponadczasowy, estetyczny wygląd, który z całą pewnością podkreśli wysoką jakość umieszczonych w nich zapachów. Oferujemy je jednak w kilku kształtach i pojemnościach, dzięki czemu mogą je Państwo bez trudu dostosować do swoich indywidualnych preferencji oraz zapotrzebowania.

Dlaczego butelki szklane do perfum są najlepsze?

Choć dziś perfumy nie zawsze przechowywane są we flakonach ze szkła, materiał ten niezmiennie uznawany jest za najlepszy w tym celu. Nie bez powodu! Szkło jest trwałe, nieporowate, ma neutralne pH, nie chłonie ani nie przepuszcza żadnych zapachów czy też zanieczyszczeń lub innych substancji. Dzięki temu skutecznie zabezpiecza zamknięte w nim perfumy przed szkodliwymi czynnikami, które mogłyby negatywnie wpływać na ich zapach czy też trwałość.

Szkło chroni też perfumy przed utlenianiem się, bakteriami i wilgocią>, a jednocześnie zachowuje ich świeżość oraz wspaniały aromat przez bardzo długi czas. Nie bez znaczenia pozostaje również ponadczasowa estetyka tego materiału. Szkło perfumeryjne jest eleganckie i występuje w kilku formach, a w dodatku pozwala na zdobienie spersonalizowanym brandingiem.

Jakie butelki do perfum oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo butelki do perfum z szyjką fea15 (zacisk 15mm) jak i gwintem 18/415 (EU5) dostępne w różnej formie, w tym m.in. pękatej, kanciastej i podłużnej. Produkowane są ze szkła transparentnego. W sprzedaży mamy flakony o standardowych pojemnościach 30, 50 i 100 ml. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą atomizerów do perfum. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz przedstawimy szczegółowe warunki współpracy.

 

 

Szkło perfumeryjne – butelki szklane do perfum z szyjką FEA 15

Szukasz wysokiej jakości szkła perfumeryjnego? Kliknij oraz zapoznaj się z naszą ofertą na stronie. W sprzedaży posiadamy butelki do perfum z solidnego szkła!