Atomizery do perfum

Atomizery do perfum to dysze rozpylające zapach stanowiące zakończenie flakonika. Na rynku pojawiły się pod koniec XIX w., zmieniając przez ten czas swoje formy. Pierwotnie przybierały postać małej pompki, którą z czasem zastąpiły charakterystyczne gumowe bańki zwisające przy buteleczce. Obecnie najpopularniejszym modelem są atomizery z naciskanym cynglem, znajdujące zastosowanie nie tylko w branży perfumeryjnej, ale także i farmaceutycznej. Co ciekawe jedna z teorii podaje, że genezy atomizerów należy doszukiwać się właśnie w medycynie. Niejaki doktor Allen DeVilbiss miał bowiem jako pierwszy opracować jego pierwowzór w 1888 r. na potrzeby aplikacji leku do gardeł pacjentów. 
Jednak chociaż teorii co do powstania atomizerów perfumeryjnych jest wiele, to wszystkie z nich sprowadzają się do wspólnych zalet tego rozwiązania. Ten mały niepozorny element zapewnia hermetyczne zamknięcie chroniące perfumy nie tylko przed wyciekaniem, ale i przedostawaniem się do nich zanieczyszczeń, bakterii czy powietrza na skutek którego zapach ulatuje i traci swoją intensywność. 

W ramach naszej oferty sprzedajemy atomizery z zaciskiem FEA 15 i pod szyjkę gwintowaną 18/415. Rozpylacze te idealnie pasują do sprzedawanego przez nas szkła perfumeryjnego. W celu skorzystania z naszej oferty lub w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Atomizer podróżny

Atomizer podróżny to potoczna nazwa mniejszej wersji rozpylającej dyszy połączonej z małym flakonikiem, zazwyczaj o pojemności 2-3 ml. Występuje z reguły w wersji szklanej, odkręcanej i z otworem przeznaczonym do ponownego napełniania buteleczki. Stanowi rozwiązanie wygodne i praktyczne, ponieważ zestaw tego typu można mieć zawsze przy sobie, bez obaw o rozlanie się perfum w torebce czy kieszeni np. podczas podróży lub imprezy. Jego kompaktowość ma jeszcze jedną dużą zaletę – rozpylacz podróżny akceptowany jest przez linie lotnicze w bagażu podręcznym i zmieści się w każdej, nawet najmniejszej torebce.

Atomizery do perfum

Atomizery do perfum cechują się szerokim zastosowaniem w branży kosmetycznej ze względu na swoją funkcjonalność. Rozpylająca dysza umieszczona na flakonie pozwala bowiem na szybką aplikację dowolnej ilości perfum na skórę lub ubranie. Wygodę używania atomizerów niezwykle doceniają także konsumenci zaopatrujący się w takie buteleczki i korzystający z nich na co dzień. Innym istotnym aspektem są również walory wizualne atomizerów do perfum umieszczonych na eleganckich flakonach. Jeśli prowadzą Państwo rozlewnię perfum i poszukują wysokojakościowych rozpylaczy, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy wyłącznie solidne oraz funkcjonalne artykuły, które się nie zacinają i cechują wyjątkową trwałością, którą docenią Państwa Klienci.