O firmie Mandoco

Nasza firma zajmuje się produkcją perfum lanych inspirowanych kultowymi markami. Ofertę kierujemy przede wszystkim do rozlewni perfum sprzedających tzw. perfumy lane, odpowiedniki, zamienniki perfum, perfumy nalewane czy perfumy na mililitry. Jako producent, przy tworzeniu kompozycji zapachowych korzystamy z  surowców i olejów pochodzących wyłącznie od zaufanych dostawców, co w połączeniu z naszym 14-letnim doświadczeniem w branży pozwala nam doskonale odwzorować odpowiedniki oryginalnych zapachów zachowując wysoką trwałość.
Perfumy lane sprzedajemy w ilościach hurtowych w opakowaniach zbiorczych o pojemności 1 l, 2 l, 5 l, 10l i 20 l.
Nasza oferta to również akcesoria perfumeryjne takie jak butelki czy atomizery pozwalające wygodnie dozować pożądaną ilość perfum na skórę. Flakony natomiast wykonane są z wysokiej jakości szkła, które przed przekazaniem do sprzedaży przechodzi szereg kontroli jakościowych. Musi ono bowiem spełniać nasze wymogi zarówno pod kątem trwałości, jak i estetycznego wykonania.

Zapewniamy pełne wsparcie przy kompletowaniu dokumentacji produktu kosmetycznego, niezbędnej do wprowadzenia wód perfumowanych na rynek pod własnym brandem. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Oferta producenta perfum nalewanych

Jako wieloletni producent perfum nalewanych zdążyliśmy nie tylko opracować do perfekcji sposób wytwarzania naszych zapachów, aby były one piękne i trwałe, ale również poznaliśmy zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Dlatego pragniemy zaproponować Państwu możliwie jak najszerszy wybór dostępnych zamienników perfum. W naszym asortymencie posiadamy blisko 300 zapachów damskich oraz męskich, które inspirowane są znanymi i kochanymi na całym świecie markami. Nasza oferta to zarówno zapachy słodkie, jak i bardziej wytrawne:
    • kwiatowe,
    • orientalne,
    • szyprowe,
    • skórzane,
    • cytrusowe,
    • drzewne,
    • paprociowe.

Jeśli zajmują się Państwo dystrybucją perfum lanych, warto skorzystać z propozycji producenta zamienników perfum, który ma w swojej ofercie zróżnicowane zapachy, zarówno delikatne, spokojne, jak i ostrzejsze oraz mocniejsze, aby z powodzeniem urozmaicić dostępny asortyment.

Jeśli pragną Państwo poznać naszą pełną ofertę, prosimy o taką informację pod adresem biuro@mandoco.pl

W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 506760750