Perfumy damskie

Perfumy damskie znajdujące się w naszej ofercie to wysokiej jakości zamienniki najpopularniejszych markowych zapachów dla kobiet. Wśród nich znajdują się zarówno lekkie jak i ciężkie, zmysłowe kompozycje. Wszystkie stanowią doskonałą kombinację trzech nut zapachowych – głowy, serca i bazy, zwanej też nutą głębi. Wody perfumowane EDP inspirowane m.in. francuskimi perfumami sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych o pojemnościach 1, 2, 5 i 20 litrów. Po rozlaniu ich do flakoników mogą je Państwo sprzedać pod logiem własnej marki.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty MANDOCO. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszych perfum dla kobiet zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Perfumy do pracy i na randkę

Wybór zapachu powinien być uzależniony od kilku czynników, w tym m.in. od okazji i osobowości kobiety. Perfumy lekkie, orzeźwiające stanowią rozwiązanie uniwersalne, nadające się zarówno do pracy, jak i na imprezę. Przybierają zazwyczaj jasnożółty lub pomarańczowy kolor. W połączeniu z olejkami kwiatowymi nabierają bardziej słodkiego wyrazu, który uwielbiają wszystkie niepoprawne romantyczki. W tej postaci występują w barwie różowej i fioletowej. Z racji, że są dosyć delikatne zapewniają miłe uczucie świeżości, dodają energii i nie przeszkadzają innym osobom. Perfumy ciężkie natomiast należy zostawić na wieczorne wyjście lub randkę. W ich składzie znajduje się często piżmo i kardamon, które są zapachami intensywnymi, roztaczającymi nad kobietą swego rodzaju aurę tajemniczości. Doskonale podkreślą mocną osobowość każdej uwodzicielki. Przybierają kolor złocisty, brązowy lub czerwony.