Akcesoria perfumeryjne 

Akcesoria perfumeryjne znajdujące się w naszej ofercie to elementy zapewniające zarówno atrakcyjny wygląd produktu, jak i trwałość zapachu. W sprzedaży mamy m.in. flakony na perfumy oraz atomizery odpowiadające za ich rozpylanie. W zależności od modelu akcesoria różnią się od siebie pojemnością,  kształtem oraz materiałem wykonania Nasze szkło perfumeryjne nie wchodzi w interakcje z zawartością i nie zmienia jej właściwości. Oferowane przez nas opakowania mogą Państwo dowolnie opatrzyć, np. swoim logo lub etykietą. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Wpływ opakowania na sprzedaż perfum

Opakowanie perfum w dużym stopniu decyduje o zainteresowaniu Klienta danym zapachem. Nie bez powodu jedna z reguł marketingu mówi, że ludzie niekoniecznie kupują to, czego potrzebują, a to co im się podoba. Według niektórych źródeł aż 70% decyzji zakupowych podejmowanych jest pod wpływem emocji pojawiających się w momencie ujrzenia ciekawego towaru. Opakowania działają więc jak reklama, która ma na celu wyróżnić perfumy na tle dosyć dużej konkurencji. Warto jednak pamiętać, że na tym ich rola się nie kończy. Klient powinien bowiem odczuwać zadowolenie z posiadania danego flakonika z perfumami podczas jego każdorazowego używania, przechowywania oraz podczas transportu. Opakowania muszą więc łączyć walory wizualne z funkcjonalnymi, a ponadto być łatwe w utylizacji i stanowić źródło informacji o produkcie.

Jakie akcesoria perfumeryjne posiadamy w ofercie?

Oferta naszych akcesoriów perfumeryjnych skierowana jest do firm konfekcjonujących perfumy lub osób mających w planach rozpocząć działalność związaną z rozlewaniem perfum. W naszym asortymencie posiadamy mocne i trwałe szkło perfumeryjne z szyjką fea15 do użytku profesjonalnego, które służy przede wszystkim do późniejszej sprzedaży buteleczek z perfumami ze swoim własnym obrandowaniem. Ponadto oferujemy naszym Klientom również butelki perfumeryjne z szyjką gwintowaną 18/415, a także przeznaczone do nich specjalne, nakręcane atomizery. Zwracamy ogromną uwagę na jakość sprzedawanych w naszym sklepie akcesoriów perfumeryjnych, a także materiały, z jakich są one wytwarzane, aby były one mocne, trwałe oraz długo utrzymywały zamknięty w nich zapach.