Perfumy męskie

Perfumy męskie stanowią już blisko 30% wszystkich zapachów dostępnych na rynku. Od ich damskich odpowiedników możemy je odróżnić zazwyczaj po intensywniejszej, ostrzejszej nucie bazy. Potrafią zaintrygować płeć przeciwną i podkreślić osobowość mężczyzny. Przykładowo wyraziste zapachy doskonale pasują do panów o mocnym charakterze, charyzmatyków, a lżejsze  do tych o łagodnej naturze. Jeżeli natomiast mężczyzna chce dodać sobie trochę więcej pewności siebie i podkreślić swoją nieszablonowość polecamy perfumy lekkie i orzeźwiające.

W naszej ofercie znajdą Państwo linie męskich zapachów inspirowanych najpopularniejszymi francuskimi perfumami oraz seriami innych światowych producentów. Ich sprzedaż prowadzimy hurtowo w opakowaniach zbiorczych: 1 l, 2 l, 5 l i 20 l, zaopatrując duże firmy konfekcjonujące. Produkowane przez nas wody perfumowane EDP dla mężczyzn mogą Państwo sprzedawać pod logo własnej marki. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. 

Perfumy dla mężczyzn a pory roku

Perfumy dla mężczyzn, podobnie zresztą jak i dla pań, powinniśmy dobierać z uwzględnieniem pór roku. W okresie wiosenno-letnim najlepiej jest postawić na kompozycje lekkie, tworzone na bazie aromatów kwiatowych i owocowych. Wynika to z wpływu słońca na perfumy. Wysokie temperatury sprawiają bowiem, że zapachy wzmacniają swoją intensywność, przez co ciężkie kompozycje mogą okazać się zbyt uciążliwe. Perfumy orientalne, na bazie piżma, wanilii czy przypraw korzennych lepiej zostawić więc na jesień i zimę, ewentualnie na chłodny letni wieczór. W tym okresie olejki zawarte w ich składzie wolniej się uwalniają, zachowując odpowiednią intensywność oraz utrzymując się na skórze i ubraniu przez większą część dnia.