3 korzyści wynikające ze stosowania zamienników perfum

3 korzyści wynikające ze stosowania zamienników perfum

Drogie i ekskluzywne perfumy to przyjemność, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Ceny w markowych perfumeriach odbiegają od możliwości finansowych wielu osób, dlatego perfumy niejednokrotnie się niespełnionym marzeniem. Można tego uniknąć, dzięki skorzystaniu z zamienników perfum. Choć nie są oryginalne, w zdecydowanej większości nie odbiegają od tych markowych.

Cena na każdą kieszeń

Wysoka cena oryginalnych perfum jest ustalana na podstawie dobranych składników, ale niejednokrotnie jest też wynikiem prestiżu marki oraz kampanii reklamowej. To właśnie dlatego narodził się niegdyś pomysł o stworzeniu zamienników perfum, które nie potrzebują spotów reklamowych, aby były chętnie kupowane i w atrakcyjniejszych stawkach. Niski koszt odpowiedników perfum to zdecydowanie główny atut, dzięki któremu można śmiało stwierdzić, że perfumy znanych i cenionych producentów może mieć obecnie każdy i to bez obciążania portfela.

Trwałość zapachu

Wielogodzinna trwałość zapachu zamienników perfum jest porównywalna z oryginalnymi. Przemawia za tym ich wysoka jakość, a także staranność dobranych aromatów.  Niejednokrotnie klienci naszego sklepu chwalą odpowiedniki, które utrzymują się na skórze i ubraniach nawet przez cały dzień.

Odwzorowanie oryginalnego zapachu jest procesem, w który wykorzystuje się nowoczesne metody, pozwalające na zbliżenie się do niego prawie w 100%. Wobec tego bardzo trudno jest odróżnić zamiennik od markowych perfum.

Wiele produktów do wyboru nie tylko stacjonarnie

Oferta zamienników perfum jest bardzo zróżnicowana. Nie trzeba się obawiać, że drogie francuskie perfumy nie będą dostępne w przystępnej cenie. Producenci, choć głównie skupiają się na najpopularniejszych markach, takich jak Dior, Yves Saint Laurent i Givenchy, mają w swoje ofercie także wiele innych.

Atutem takich perfum jest ich dostępność nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także internetowych – i to w kilku pojemnościach. Większe buteleczki (np. 100 ml) sprawdzą się w zaciszu domowym na półce, a mniejsze (np. 30 ml) w małej torebce podczas codziennych wyjść.